foto spt 3 12

2023-06-07

Jonavos pradinės mokyklos 3b klasės mokiniai ir mokytoja Valdonė Šimonytė, Jonavos Panerio pradinės mokyklos bendruomenė, Jonavos Raimundo Samulevičiaus progimnazijos 3b klasės mokiniai ir mokytoja Lina Korsakienė susibūrė Jonavos rajono Mokytojų klubo susitikimo metu išsikeltam iššūkiui „Keliauk, pramogauk, pažink ir skaičiuok“.
Gegužės 24 d. Jonavos Panerio pradinės mokyklos bendruomenė dalyvavo žygyje ,,Kaip gera ir smagu žygiuot visiems kartu“. Žygio tikslas – skatinti aktyvų ir sveiką gyvenimo būdą, patirti bendruomeniškumo jausmą, plėsti žinias apie Jonavos apylinkes, patirti gerų emocijų. Organizatoriai išdalino užkoduotas užduotis, klasių bendruomenių komandos turėjo nurodytose kelionės stotelėse rasti paslėptus žodžius, iš kurių kelionės pabaigoje reikėjo sudėlioti sakinį. Per 2 valandas žygeiviai įveikė net 8 kilometrų trasą: aplankė Laukagalių piliakalnį, Taurostos tiltą ir Taurostos parką. Visos komandos gavo Jonavos visuomenės biuro padėkas.
Gegužės 25 d. Jonavos Raimundo Samulevičiaus 3b klasės mokiniai kartu su mokytoja keliavo į Laukagalių piliakalnį, aplankė netoliese įsikūrusių beglobių kačiukų gyvenvietę. Mokiniai turėjo tikslą – suskaičiuoti, kiek kelionės metu nueis žingsnelių, kiek kilometrų, apskaičiuoti vidurkį, kelionės lape žymėti kelyje esančius objektus, o sugrįžus – nubraižyti ekskursijos planą. Išvyka pavyko: per 3 valandas keliautojai pripėdino net 23323 žingsnelius, aplankė ir pamaitino beglobius katinėlius, užkopę į Laukagalių piliakalnį grožėjosi atsivėrusia nuostabia Jonavos miesto panorama.
Birželio 5 d. Jonavos pradinės mokyklos 3b klasės mokiniai, jų mokytoja ir dalis tėvų naudodamiesi žemėlapiu, kompasu leidosi į pėsčiųjų žygį, kurio tikslas – surasti Laukagalių piliakalnį. Beveik visiems tai buvo pirmoji pažintis su šiuo piliakalniu, dar vadinamu Milžinų kalnu. Žygio metu vaikai mokėsi saugaus elgesio taisyklių ne tik mieste, bet ir einant užmiesčio keliu. Užkopę į piliakalnį, pasigrožėję atsiveriančiais vaizdais, susipažino su rasta informacija apie Milžinų kalną, mokėsi, kad galėtų papasakoti šeimos nariams. Dalyvavęs mokinio tėtis mokė pasiruošti karštą kareivišką košę. Trečiokai įveikė šiek tiek daugiau nei 10 kilometrų, nužingsniavo 14558 žingsnius.
Džiaugiamės mokyklų bendryste ir įsitraukimu organizuojant pamokas kitaip.

Mokytojų klubo narės

Renginiai

Mon Tue Wed Thu Fri Sat Sun
1
3
5
7
8
12
14
15
21
22
28
29

Renginių registracija

Projektai