12 28 junior2022-12-28

Gruodžio 27–28 d. Jonavos rajono švietimo pagalbos tarnyboje vyko Finansinio raštingumo mokymai pradinių klasių mokytojams. Mokymus vedė VšĮ „Lietuvos Junior Achievement“ lektorė Rūta Filončikienė, VGTU inžinerijos licėjaus mokytoja ekspertė. „Lietuvos Junior Achievement“ – pirmoji Lietuvoje nevyriausybinė organizacija, beveik 30 metų sėkmingai įgyvendinanti progresinio ekonominio švietimo, verslumo ugdymo, finansinio raštingumo ir ugdymo karjerai programas bendrojo ugdymo mokyklose, profesinio mokymo įstaigose ir aukštosiose mokyklose.
Mokymų metu buvo pristatytos finansinio raštingumo ir verslumo ugdymo programos Lietuvoje ir pasaulyje, aptartas finansinio raštingumo ugdymas pradiniame ugdyme ir integravimo galimybės.

Taip pat išbandytos inovatyvios ugdymo priemonės ir metodai integruojant tris finansinio raštingumo stiprinimo programas: „Aš pats“, „Mano bendruomenė“ ir „Daugiau nei pinigai“. Tad pradinių klasių mokytojos, dalyvavusios mokymuose, pasiruošė įgyvendinti finansinio raštingumo stiprinimo programas, lavinti 1–4 klasių mokinių finansinio raštingumo įgūdžius ir vertinti jų pasiekimus. Pirmieji mokymus išklausė ir praktiškai išbandė: Panerio pradinės, Jonavos pradinės, „Neries“ pagrindinės ir Jonavos r. Ruklos mokyklos-daugiafunkcio centro pradinių klasių mokytojai. Vėliau prie mokymų prisijungs ir kitų mokyklų pradinių klasių mokytojai.

ŠPT informacija

Renginiai

Mon Tue Wed Thu Fri Sat Sun
1
2
9
13
15
16
22
23
24
28
29
30

Renginių registracija

Projektai