foto spt 3 12

2023-06-16

Birželio 15 d. Jonavos „Neries“ pagrindinėje mokykloje sulaukta svečių iš Vilniaus Sofijos Kovalevskajos gimnazijos, Jonavos rajono Šveicarijos ir Jonavos Raimundo Samulevičiaus progimnazijų. Mokyklos mokytojos: V. Vyčienė, V. Rimkevičienė ir L. Bizokienė, suorganizavo mokinių ir mokytojų patyriminę edukacinę veiklą „Atraski Jonavą Lietuvoje“, kurios tikslas – pasidalinti kūrybiško mokymo būdais ir galimybėmis, atradimais ir patirtimis, vykstant pamokai kitokioje erdvėje, integruojant dalykines ir bendrąsias kompetencijas.
Buvo parengti maršrutai su užduotimis, aplankant svarbias Jonavos vietas. Mokiniai ieškojo informacijos apie Šv. Jokūbo kelią, apie Lietuvos raštijos pradininką, gilinosi, kodėl pėsčiųjų tiltas yra inovatyvus, ir sužinojo, ką jonaviečiai vadina dar viena savo pergale. Atlikdami užduotis mokiniai tobulino visas atnaujintose bendrosiose programose nurodytas kompetencijas.
Kitas renginio etapas vyko Jonavos krašto muziejuje, kur edukaciją pravedė Jonavos turizmo informacijos centro vadovė V. Šadauskienė.
Renginio aptarimas įvyko Jonavos r. švietimo pagalbos tarnyboje. Vilniaus Sofijos Kovalevskajos gimnazijos mokytojų ir mokinių komanda pristatė pranešimą „Kūrybinė klasė. Pamokos ir patirtis“.
Renginio organizatoriai dėkoja dalyviams ir jau planuoja kitų metų veiklas.

Jonavos „Neries“ pagrindinės mokyklos mokytojos V. Vyčienė, V. Rimkevičienė, L. Bizokienė

Renginiai

Mon Tue Wed Thu Fri Sat Sun
1
3
5
7
8
12
14
15
21
22
28
29

Renginių registracija

Projektai