foto spt 3 12

2023-05-10

Gegužės 9 dieną Jonavos rajono priešmokyklinio ugdymo pedagogės dalyvavo bendrame su Kėdainių rajono priešmokyklinio ugdymo pedagogėmis metodinės dienos renginyje, kurio tikslas buvo pasidalinti patirtimis, dirbant pagal atnaujintą Priešmokyklinio ugdymo bendrąją programą.

Pranešimus skaitė Jonavos vaikų lopšelio-darželio „Dobilas“ mokytoja metodininkė E. Tabūnienė („Patirčių erdvės – projektas (grupėje ir lauke) „Kodėl vanduo toks galingas“), Jonavos rajono Kulvos Abraomo Kulviečio mokyklos mokytoja metodininkė J. Ščiukienė („Patyrimo ugdymas. STEAM veiklų taikymas priešmokyklinio ugdymo grupėje“), Jonavos vaikų lopšelio-darželio „Saulutė“ mokytojos metodininkės R. Čižauskienė („Learningapps ir Worldwall programų pritaikymas ugdymo procese“) ir E. Rinkevičienė („Ugdymo galimybės su Blue Boot bitute“), Kėdainių vaikų lopšelio-darželio „Aviliukas“ mokytoja metodininkė I. Župerkienė („Kūrybiškas ir kokybiškas atnaujintos priešmokyklinio ugdymo programos įgyvendinimas“) ir Kėdainių r. Vilainių mokyklos-darželio vyresnioji mokytoja I. Fedaravičienė („Pedagoginės praktikos pavyzdžiai integruojant STEAM metodiką“).

Dalinimasis savo patirtimi ir kito rajono pedagogų darbo pavyzdžių analizė – tai žingsniai, padedantys įsivertinti, ar kūrybiškai ir kokybiškai įgyvendinama atnaujinta Priešmokyklinio ugdymo bendroji programa.

ŠPT informacija

Renginiai

Pr An Tr Kt Pn Šš Sk
3
4
8
11
12
13
14
16
17
18
19
20
22
23
24
25
26
27
28
29
30

Renginių registracija

Projektai